TECHNIKA

Výkonné stroje nám pomáhajú zvyšovať efektivitu našej práce.

Dumper DT08

Pásový dumper WACKER NEUSON nám pomáha pri práci v kopcovitom teréne. Pomocou pásov sa dostane aj na miesta, kde sa v nepriaznivom počasí "nevyšplhá" nikto iný.

Mini rýpadlo

Hydraulické mini rýpadlo Kubota U10-5 sa vďaka svojim kompaktným rozmerom dostane takmer všade a súčasne ponúka neuveriteľne vysoký výkon, čo z neho robí jednotku vo svojej triede.

Fréza na pne

Fréza na pne umožňuje jednoducho zlikvidovať peň vyrúbaného stromu, bez radikálnych zásahov do pôdy v sťažených podmienkach bez toho, aby bolo nutné odstraňovať celý koreňový systém.

Drvička

Naftová drvička Greenmech Eco Arborist drví konáre až do hrúbky 130mm. Obrovskú kopu nepoužiteľných konárov za pár okamihov zmení na mulč vhodný do záhonov, či kompostov.

Vertikutátor

Profesionálny vertikutátor Hecht S460H s motorom Honda GC160 (5,5HP) a záberom 450mm dokáže prerezať trávnu mačinu až do hĺbky 15mm.

Avant 523

Mutlifunkčný stroj pre záhradnú architektúru. Kompaktné rozmery a vysoký výkon sa hodí v malej, ale i rozľahlej záhrade.

Ryhovač

Profesionálny ryhovač umožňuje vyhĺbiť ryhu hlbokú 450mm o šírke iba 100mm. Tým minimalizuje poškodenie trávnej mačiny a urýchľuje jej regeneráciu.

Čerpadlá

Sme pripravení odčerpať, či doplniť vodu do bazéna, jazierka. Vysokovýkonným benzínovým čerpadlom s prietokom 36000l/h vieme zasiahnuť kdekoľvek.

Plotostrihy

Používame profesionálne plotostrihy, ktoré si poradia s konármi do hrúbky 27mm.

Kosačky

Pri kosení používame viac modelov benzínových kosačiek v závislosti od plochy a terénu.

Dosky

Malé a šikovné vibračné dosky nám pomáhajú pri zhutňovaní čerstvých násypov.

Krovinorezy

4 - taktné motory DOLMAR sa vyznačujú takmer dvojnásobnou efektivitou práce.

Náradie

Ostatné náradie s 2-taktmi Husqvarna, STIHL a 4-taktmi HONDA a Briggs / Stratton.